Eintrag vornehmen
Name:
E-Mail:
Homepage:
Sicherheitscode:
  (bitte übertragen Sie in das Feld)
Beitrag:
Smileys: ::) :) ;) :D ?:( :( :o :8 :P :[ :X :* :-/
BB-Code: fettkursivunterstrichen
Datenschutzerklärung
Ja, ich akzeptiere die Datenschutzerklärung.
HINWEIS: Ihr neuer Eintrag erscheint erst nach
Freischaltung des Eintrages durch den Betreiber.


« Vorherige123 ... 73747576Nächste »
(1136 Einträge total)

#41   Anonym13.03.2005 - 16:29
Gästebuch

#40   djali_CH12.03.2005 - 11:24
pershendetje se pari kisha pas deshir te njoftohem me nje femer qe asht me nje mendim serjoze edhe fotr ebukur jo se une jam ibukur shum ja japi bukurin time pak po edhe zemren nje ashtu une jam nga prizreni jetoj ne ch per informata lajmeroheni ju pres ju uroj fat te mbar te gjithve tung.
--------------------------------------------------------------------------------

#39   njani12.03.2005 - 11:21
Nji njeri i thot tjetrit: Te shau Filani. Ai i thot valla nuk me shau. Ai i thot me kembengilje: Te shau. Ai prap i thot: Une nuk e ndieva. Ai i thot e ndieva une. Pastaj ja kthen ky: E shamja te paska mbet ty. Po te ishte trime do te me thoshte mua. E SHAMJA I MBETET ATIJ QE E NDIEN

#38   per shifren"PER TY"12.03.2005 - 11:10Pershendetje djale shqiptar.Edhe pse i takoj gjinise femrore nuk domethen qe domosdoshmerisht edhe ta mbroj por duhet te jem reale.Pajtohem me ty kur thua se vajzat shqiptare"disa prej tyre" dalin me djem qe fare nuk i njofin dhe se don te martohen me ta.Besoj se kete nuk e bejne vajzat qe kane nje mendje te shendosh dhe e njohin jeten me te mirat dhe te kqijat e saj.Kete e bejne mu ato qe deri dje kane bere gjithe te kqijat e ne fund don te martohen me djem nga Amerika apo ata qe jetone ne vendet tjera perendimore.Ato besoj se nuk kane aspak respekt per vetveten dhe nuk e qmojn veten sa duhet.Sepse behen objekt loje te qdokujt e ne fund si"shenjeteresha" deshirojn te martohen.E ti ke qen ai qe kete edhe e ke vertetuar dhe ke njohur mentalitetin e ndoshta nje vajze te atille.Mjerisht kjo eshte e meta e disa vajzave shqiptare qe nuk din qka eshte nje dashuri shpirtrore por vetem fizike,dhe shkojn sa ne nje shtrat ne tjetrin.Ne fund desha te di vetem se kush je apo prej cilit vend nga Kosova je nese nuk eshte shume sekret.Te pershendet Nita.
--------------------------------------------------------------------------------
Data/Ora: Friday, March 11, 2005 at 02:47:32 PM
Komenti:
Pershendetje djale shqiptar.Edhe pse i takoj gjinise femrore nuk domethen qe domosdoshmerisht edhe ta mbroj por duhet te jem reale.Pajtohem me ty kur thua se vajzat shqiptare"disa prej tyre" dalin me djem qe fare nuk i njofin dhe se don te martohen me ta.Besoj se kete nuk e bejne vajzat qe kane nje mendje te shendosh dhe e njohin jeten me te mirat dhe te kqijat e saj.Kete e bejne mu ato qe deri dje kane bere gjithe te kqijat e ne fund don te martohen me djem nga Amerika apo ata qe jetone ne vendet tjera perendimore.Ato besoj se nuk kane aspak respekt per vetveten dhe nuk e qmojn veten sa duhet.Sepse behen objekt loje te qdokujt e ne fund si"shenjeteresha" deshirojn te martohen.E ti ke qen ai qe kete edhe e ke vertetuar dhe ke njohur mentalitetin e ndoshta nje vajze te atille.Mjerisht kjo eshte e meta e disa vajzave shqiptare qe nuk din qka eshte nje dashuri shpirtrore por vetem fizike,dhe shkojn sa ne nje shtrat ne tjetrin.Ne fund desha te di vetem se kush je apo prej cilit vend nga Kosova je nese nuk eshte shume sekret.Te pershendet Nita.
--------------------------------------------------------------------------------

#37   PER_TY....10.03.2005 - 18:22
Se pari, ju pershendes te gjitheve! Me vjen cudi, pse vajzat shqipetare e kan qellimin kryesor martesen!? Si mund te vendosin me nji njeri qe nuk e njofin fare? Vetem se eshte jashte ne USA apo diku ne shtete te prendimit? Pa marre parasysh se kush eshte dhe qfar pune ben?! apo si eshte e kaluara e tij? Qellimi kryesor qenka martesa dhe asgje tjeter? Me falni se nuk jan te gjitha. Por, disa here pata raste keshtu, qe per mua jane shume te pa kuptimta. Ju Zonjushe qe nuk dua te ju permendi emrin! A te ka shkuar mendja per te me pyetur dicka qe eshte me rendesi apo vetem qe jetoj ne USA? A e din ti me sa femra kam pas pune? Me shume nacionalitete te ndryshme. Gjermane,Franceze, Turke, Boshnjake, Shqipetare, Amerikane, Spanjolle, Italiane. Tani ti qan dhe mi therret familjen vetem pse u njoftuam rastesisht ketu? Dhe asgje nuk patem dhe as qe do te kemi kurr ne jete. Te lutem mos me pengo me mesazhe tua. Paq fat ne jete. Zoti te bekoft. Por, te lutem me harro! Mos e duaj njeriun pa e njoft. Nuk jam tradhetar por mu bere monoton per pak kohe. Pse qenka interesi i femrave shqipetare vetem martesa? Prap po ju kerkoj falje se nuk jan te gjithe. Por, disa me sjellin koke qarje. Te kam thene, por tani po te them publikisht dhe besoj qe do te me lesh te qete. Nuk te shfrytezova ne asnje menyre. Thejeshte nuk te dua.

#36   ´LlokumjaE-Mail05.03.2005 - 20:28
hay gzimi une jam e din ti
A ....... TI je super shum chati i mir bimivoice.de
kisss A.......
homepage super eshte www.cajle.com

#35   zemer_miraE-Mail05.03.2005 - 18:54
Te pershendet ajo qe ti ja ke dhuruar zemren hehhe

shum mir e ke ber, te lumte )

#34   linda _mkd04.03.2005 - 00:05
te dua me don nje shtill na pengon qe na ndau per jet esht vdekja e shkret....

#33   Besa_ch03.03.2005 - 00:09
harrome te lutem mose e mundo veten mose me mundo mua harrome te lutem dhe pse shume te dua falja dashurin asje qejake premtu

#32   Vati_shkup03.03.2005 - 00:07
Mos me thirr ma ne telefon se dora ime kur e sheh numrin tand ska forc ndëgjusin ta qon, mos më shkruaj më mesazh se syt duke qa mu kan verbu e smundet mesazhet tua mi i lexu, mos eja as te me vizitosh se s\dihet gjall a do te me takosh, nese jam vdek mos gabo me mu afru per më prek se do te me livritin per se vdkuri kteshra, sa me ka vra njeriu qe me se shumti e deshta!!

#31   LORI03.03.2005 - 00:05
Nuk e di pse loti ime
rrjedh vetem per ty
nuk e di pse mendja ime
rrin te ti gjithnje

#30   LORI03.03.2005 - 00:04
Dhe une deshiroj
qe te urrej
ma se shumti ne kete bote
dhe une deshiroj qe per ty
mos te derdhi lote

#29   LORI03.03.2005 - 00:03
Nuk e di prej dashuris tende
po me vret kujtimi
nuk e di prej zemres time
pse nuk shlyhet emri

#28   adelina03.03.2005 - 00:01
TI OH DJAL TE THEM
Kurr femra hakmerret
ti nuk e ndjen.
Edhe kur shkatërrohesh
ti nuk e vëren.
Hakmerrët femra
s\ke ku ik
e di që djegi vetën
veq ty me të fik!

#27   eli02.03.2005 - 23:59
Pse keshtu ndodhi une kurre s\mundem ta mesoj
a linda i mallkuar apo kjo bote eger mua me mallkoj
s\mundem, jo s\mundem ta kuptoj
veç do vuaj e do te kendoj....

« Vorherige123 ... 73747576Nächste »
(1136 Einträge total)


Datenschutzerklärung
Gratis Homepage von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!